Drobne elementy wnętrza

0 Comments

ramka drewniana

Projektując własne mieszkanie, chcemy aby miło spędzało się w nim czas. Dlatego warto na tym etapie zastanowić się co zrobić, aby było ono dla nas bardziej przytulne. Podstawową kwestią jest oczywiście wykorzystanie odpowiednich barw. To one mogą nadać pomieszczeniu ciepły charakter, który będzie nas zachęcał do przebywania w nim.

Warto pamiętać, że nie koniecznie musimy malować wszystkie ściany wykorzystując kolor kojarzący się z latem. Wystarczy pomalowanie jednej z nich lub nadanie już istniejącym lekkich, ciepłych dodatków. Kolejnym elementem, często ignorowanym podczas aranżacji wnętrza są drobne elementy wystroju. Jednym z nich są ramy, które ozdabiają pomieszczenia. W zależności czy nasze mieszkanie ma nowoczesnych charaktery czy jednak bardziej tradycyjny, możemy wykorzystać odpowiednie do tego materiały.

I tak w przypadku pomieszczeń o bardziej klasycznym wyglądzie, świetnie sprawdzą się ramki drewniane. Znajdą one zastosowanie nie tylko w ozdobieniu naszych zdjęć, obrazów. Mogą być one również wykorzystane z lustrami, co spowoduje, że będą one wyglądały bardzo efektownie. Cechą charakterystyczną drewna jest to, że można z niego wykonać w stosunkowo prosty sposób wiele różnych, efektownych wzorów.

Osoby, które wolą prostszą i bardziej surową formę powinny wybrać ramy aluminiowe. Są one bardzo trwałe, a jednocześnie lekkie. Dlatego doskonale się sprawdzą jako oprawy do np. plakatów czy rysunków. Wykorzystanie aluminium nada im dodatkowo nowoczesnego charakteru i elegancji.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *