Moduły i oświetlenie LED

0 Comments

lampy led

Moduły Led to alternatywa dla taśm ledowych, szczególnie odczuwalne jest to przy oświetleniu reklamowym. Wielkie oświetlone tablice, reklamujące produkty ładniej wyglądają przy diodach ledowych umieszczonych w modułach, które są o przeróżnych kształtach. Moduły są wodoodporne i odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, przez to świecą niczym nie zmąconym światłem.

Moduły LED (więcej przeczytasz na: goq-led.pl/moduly-led.html) cechują się o wiele lepszą elastycznością, niż taśmy, przy montowaniu ich, są 1,2,3,4,5 i 6 punktowe, w różnych mocach i o różnym natężeniu światła. Takie moduły zaopatrzone są w dwustronną taśmę, dzięki której moduł łatwo montuje się do powierzchni, oświetlając litery reklamowe, napisy, banery, kasetony czy litery przestrzenne bardzo dobrze sprawdzają się, odporne przy tym na mechaniczne uszkodzenia.

Dzisiaj oświetlenie LED to z kolei alternatywa dla zwykłego, nieekonomicznego oświetlenia. To niezwykle nowoczesne oświetlenie zamontowane w taśmach lub modułach jest stosowane do podświetleń szafek, obrzeży blatów i parapetów, daje możliwość stworzenia niecodziennych efektów. Oświetlenie nie tylko oryginalne ale i energooszczędne, łatwe w montażu, a proponowane przez producenta całe systemy oświetlenia Led są wykorzystywane na przykład przy podświetlaniu roślin w tunelach z folii.

Żarówki led to energooszczędne i długotrwałe źródło światła, niezwykle jasne i wyraziste stosowane zamiennie za zwykłe żarówki. Istnieją nawet latarki ledowe, oraz klipsy, które podświetlają szklane półki. Dzięki modułom LED i oświetleniu Led można tworzyć ciekawe formy i kompozycje światła.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *