Nowy sposób na reklamę

0 Comments

badziki reklamowe z lusterkiem

Ludzie prześcigają się w wymyślaniu nowoczesnych sposobów na reklamowanie własnych firm i usług. Czasami są to natarczywe i nachalne reklamy, które bardziej irytują niż przysługują się powiększeniu liczby klientów. Przykładem są ulotki, które można dostrzec niemal wszędzie. Niestety osobami oskarżanymi o nachalne wręczanie są zazwyczaj niewinni pracownicy, którzy ciężko zarabiają na życie przez ich wręczanie lub roznoszenie.

Są jednak także sposoby, które nadal robią spore wrażenie i wpływają pozytywnie na podświadomość grona przyszłych klientów. Jakie? Chociażby przypinki reklamowe. Niewinne badziki wykonane w sposób estetyczny mogą stanowić pewnego rodzaju prezent, z którym trudno się rozstać. Badziki – http://buttonfly.pl/oferta/badziki/ – będą jeszcze praktyczniejsze, jak zostaną wykonane z lusterkiem po jednej stronie. Ponadto na pewno nie znajdą się tak szybko w koszu na śmieci jak sterty bezużytecznych ulotek wyrzucanych zarówno do domowych, jak i miejskich pojemników na śmieci.

Niektórzy idą nawet dalej i tworzą własne magnesy na lodówkę, które pozwalają połączyć funkcjonalność z estetyką. Ponadto zawsze zawierają dane kontaktowe, więc otwierając lodówkę (a to robimy minimum kilka razy dziennie w każdym domu), magnes z logo firmy jest zawsze w zasięgu wzroku. Chyba nie trzeba wspominać o tym jak wpływa to na podświadomość i wspiera marketing. Stosując tego typu chwyt reklamowy przedsiębiorca może być pewien, że w pewnym stopniu powiększy grono swoich odbiorców, a przez to przyszłe zyski.

Gadżety reklamowe typu badziki czy magnesy na lodówkę to o niebo lepsze rozwiązanie na reklamę – dotarcie z firmą do większej liczby klientów – niż ulotki.

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *