Panele szklane w kuchni – ładne i praktyczne

0 Comments

panele szklane

Przy wyposażaniu kuchni i wyborze elementów do tego pomieszczenia, często wydaje nam się, że może być albo ładnie, albo praktycznie. I rzeczywiście, w wielu wypadkach rzeczy ładne i służące wrażeniom estetycznym są uciążliwe w codziennym użytkowaniu, bo przy ich projektowaniu i produkcji nie zadbano w należytym stopniu o ergonomię.

Na szczęście nie zawsze musimy wybierać między wygodą użytkowania a estetyką wykonania. Przykładem idealnego połączenia tego, co ładne i praktyczne zarazem, są panele szklane, stosowane w kuchni zamiast tradycyjnych wykafelkowanych pasów między blatem kuchennym a szafkami wiszącymi. Są przede wszystkim estetyczne, o wiele bardziej nowoczesne niż kafelki. Dają też o wiele więcej możliwości – od połysku po mat, w wielu kolorach lub przezroczyste, zabezpieczające po prostu przed zabrudzeniem ściany w wybranym przez nas kolorze.

Sprawiają wrażenie delikatnych i wrażliwych na uszkodzenia, w rzeczywistości są trwałe i przygotowane tak, by zapewnić im odporność na uszkodzenia. Ciekawym rozwiązaniem są zdjęcia na szkle. Materiał jest tu równie odporny i trwały, a ta opcja zapewnia dodatkowe możliwości personalizacji.

Już nie tylko można wybierać spośród wielu faktur, wzorów i kolorów, wpasowując je w estetykę kuchni i wybrany przez siebie styl, ale nawet w nowo projektowanej kuchni najważniejszym akcentem może być własnoręcznie wykonane zdjęcie, ozdabiające przestrzeń i zapewniające, że poczujemy się jeszcze bardziej u siebie. A przygotowanie śniadania czy kolacji ze znajomymi będzie czystą przyjemnością.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *