Projektowanie sukienek ślubnych

0 Comments

projektowanie sukien ślubnych

Są takie dni w życiu, że wszystko powinno być perfekcyjne. Takim dniem jest ślub. Tego dnia najpiękniejszą kobietą na świecie dla rodziny, przyjaciół, a przede wszystkim swojego narzeczonego, staje się panna młoda.

A wszystko zaczyna się od sukni. Projekty sukienek ślubnych zakładają, że wszystkie oczy mają być skierowane na pannę młodą. I to ona musi poczuć się jak królewna. To ona decyduje, czy królewska szata ma być długa, czy krótka, z długim welonem, czy z woalką zasłaniającą twarz. Gładka, błyszcząca, aksamitna, z bogato zdobionej koronki, czy może cała w perłach lub kryształkach. Śnieżnobiała, czy z delikatnym odcieniem podkreślającym jej urodę. Oczywiście stylizacje ślubne dotyczą również pana młodego i wszystkich gości, ale nie ukrywajmy, że to sukienka ślubna panny młodej ma robić największe wrażenie. Panna młoda potrzebuje jednak tła, na którym mogłaby błyszczeć.

I tu z pomocą przychodzą druhny. Sukienki dla druhen muszą być równie piękne, jak projekty sukienek ślubnych dla młodej panny, ale o wiele bardziej stonowane, skromne, no i oczywiście mogą mieć w sobie zdecydowanie więcej koloru. Mają podkreślać wagę tego niezwykłego dnia i pasować do charakteru uroczystości. Czy sukienki dla druhen będą długie, krótkie, zwiewne, a może błyszczące zależy już tylko od gustu i fantazji panny młodej.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *