Sposób na reklamę

0 Comments

cukierki z nadrukiem

Prawdziwi smakosze słodyczy na pewno kojarzą tradycyjny polski wyrób zwany po prostu krówką. Krówki (np. ślubne) stanowią już ponad pięćdziesięcioletnią tradycję polskich wyrobów cukierniczych. Od lat wytwarzane są według tego samego przepisu, z najwyższej jakości śmietany, mleka, syropu glukozowego i cukru. Aby tak długo uzyskiwać ten sam smak, potrzebnych jest wiele lat doświadczenia i ciężka praca oraz oddanie pracowników. Można więc powiedzieć, że jest to nasz polski znak rozpoznawczy na ogólnoświatowym rynku cukierniczym. W jaki sposób można zatem ten produkt wykorzystać do zareklamowania swojej firmy?

 

Słodycze, które uczestniczą w pewien sposób w procesie reklamowania firmy na rynku to Słodycze reklamowe. Na opakowaniach takich cukierków umieszcza się logo firmy, którą aktualnie chcemy zareklamować. Cukierki reklamowe stanowią nieodłączny element spotkań biznesowych, targów, imprez firmowych i wszelkich innych okazji do rozdania tych małych upominków osobom zainteresowanym naszą firmą. Nie tylko jest to mała uczta dla podniebienia, gdyż jak wiadomo smak krówki nie może równać się z żadnym innym smakiem i nigdy nie będzie. Ale również jest to unikalny i nietypowy sposób reklamy.

 

Oprócz logo danej firmy, Krówki reklamowe mogą zmieniać swoją szatę graficzną, zależna od okoliczności. Przykładowo, mogą to być jubileuszowe cukierki z nadrukiem (zob. sklep-krowki.com) , bądź też świąteczne i inne, okazyjne słodycze. Jest to na pewno bardzo ciekawa alternatywa, niestandardowa forma reklamy, która może pomóc w przełamaniu granic podczas często żmudnych i oficjalnych spotkań biznesowych. Czasem warto zainwestować w być może prostą, ale niosącą wiele lat tradycji, formę reklamy. Reklamodawcy mają również do wyboru różnorodność smaków i sposób pakowania słodkości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *