Uprawa roślin wewnątrz pomieszczeń

0 Comments

growbox sklep

Growbox pozwala na uprawę indoor, czyli wewnątrz pomieszczeń. Bardzo często w tym celu wykorzystuje się wodę bogatą w składniki odżywcze, do zasilania roślin bez użycia gleby. Każda roślina wyrasta z podłoża uprawowego w specjalnym growboxie, a korzenie znajdują się w zbiorniku z wodą i substancjami odżywczymi. Uprawa w pomieszczeniach zapewnia kontrolę wszystkich czynników środowiskowych. W przypadku produktów takich jak growbox sklep flora-fauna.pl posiada bardzo bogatą ofertę.

Do zalet growboxów należy szybki i łatwy montaż oraz demontaż, a także możliwość idealnego dostosowania systemu pod uprawę roślin. Dodatkową zaletą jest możliwość kompletnej neutralizacji zapachu, ze względu na wytwarzane podciśnienie oraz elastyczność materiału  Growboxy są również szczelne pod względem dostępu powietrza i światła, a ich wymiary są dostosowane pod konkretne parametry lamp oraz ilość uprawianych roślin. Namioty uprawowe mają estetyczny wygląd i są bardzo trwałe. Można z nich korzystać przez wiele lat.

Growbox pozwala roślinom rosnąć przez cały rok, nawet w trudnych miesiącach zimowych. Zapewnia optymalne warunki świetlne dla roślin, a zarazem chroni je przed szkodnikami. System korzeniowy jest w stanie wchłonąć składniki odżywcze i wyhodować roślinę bez użycia gleby, która może być brudna i trudna do utylizacji. Używając odpowiedniej ilości i rodzaju składników odżywczych, rośliny mogą lepiej rosnąć i szybciej kwitną niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej uprawy. Strona flora-fauna.pl to specjalistyczny, oferujący odpowiednie gleby, podłoża i nawozy sklep dla amatorów namiotów uprawowych.

Zobacz więcej: Flora&Fauna | Growbox sklep

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *